Aktualności

 

Informujemy, że:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Unirubber Sp. z o.o.  z siedzibą w Zielonce 17, 59-940 Węgliniec;

W sprawach związanych z ochroną danych osobowych prosimy o kontakt mailowy pod adresem: unicom@unirubber.com.pl lub kontakt telefoniczny, pod nr: +48 75 772 10 00.

Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji umowy. Podstawą przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. b. RODO – niezbędność danych w celu realizacji wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy;

Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być podmioty należące do grupy kapitałowej PolyComp Holding oraz podmioty współpracujące z Unirubber Sp. z o.o. takie jak podmioty prowadzące działalność pocztową, kurierską, transportową, płatniczą (banki, instytucje płatnicze); podmioty ubezpieczające i nabywające należności; biura tłumaczeń, podmioty świadczące usługi doradcze, konsultacje, audytowe, pomoc prawną, podatkową, rachunkową; podmioty obsługujące i utrzymujące nasz system informatyczny.

Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub do organizacji międzynarodowych poza przypadkami, gdy następuje to na Państwa żądanie.

  • Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do celów realizacji umowy, a następnie przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń wynikających z tej umowy.
  •  

Mają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych.

Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  • Podanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji umowy jest dobrowolne, jednak ich niepodanie może skutkować brakiem możliwości zawarcia umowy.

Targi Epla 2014

W dniach 26-28 Marca 2014 roku mieliśmy przyjemność być wystawcą podczas 7 edycji Targów Tworzyw Sztucznych i Gumy Epla 2014. Stoisko Unirubber umiejscowione było w salonie kauczuku, gdzie każdy zwiedzający mógł zasięgnąć informacji począwszy od surowców a skończywszy na gotowych wyrobach z gumy. Serdecznie zapraszamy na kolejne edycje targów Epla w Poznaniu.

otwarcie boiska w karpaczu

W czerwcu 2013 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w otwarciu nowego boiska wielofunkcyjnego w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Karpaczu "Szkoła 707". Mamy nadzieję, że boisko wykonane z naszego granulatu spisze się na medal i będzie służyło przez wiele lat.

 

zawody jeździeckie w zgorzelcu

W czerwcu 2013 r. Unirubber znalazł się wśród współorganizatorów prestiżowego wydarzenia sportowego jakim były Regionalne Zawody Jeździeckie w Skokach Przez Przeszkody zorganizowane w Łagowie k/ Zgorzelca z inicjatywy Łużyckiego Stowarzyszenia Rekreacyjno-Sportowego „NA KOŃ”.

Kwiecień 2013

Od dawna mamy setki boisk w Polsce wyłożonych naszym granulatem. Od teraz mamy także swoją własną drużynę piłkarską! Życzymy naszym zawodnikom t.j. Młodzieżowemu Klubowi „ORLIKI” z pobliskiego Węglińca samych sukcesów i oczywiście awansu w tabeli!

Sprzątanie terenu

W kwietniu 2012 w ramach akcji „Wiosenne porządki” zabraliśmy się za oczyszczanie lasu w Zielonce. Jak widać na zdjęciach uzbierało się tego trochę. Wywieźliśmy łącznie 2 kontenery śmieci z lasu, w tym całą masę tzw. odpadów komunalnych, które niefrasobliwi ludzie wywożą do lasu zamiast na wysypisko. Mieliśmy dużą satysfakcję, że jako firma zajmująca się min. recyclingiem odpadów i starająca się działać proekologicznie mogliśmy się włączyć do tej akcji i – przynajmniej na szczeblu lokalnym – przyczynić do ochrony środowiska naturalnego.

Budujemy Sportową Polskę

Od 2012 firma Unirubber Sp z o.o. jest partnerem projektu: Budujemy Sportową Polskę www.sportowapolska.eu. Celem Programu “budujemy Sportową Polskę” jest pokazanie opinii publicznej oraz promowanie w Polsce i w Europie tych miast, gmin i powiatów, oraz ich prezydentów, burmistrzów, wójtów i starostów, którzy wspierają rozwój sportu dzieci i młodzieży, którzy rozumieją znaczenie bezpieczeństwa uprawiania sportu, którzy budują obiekty sportowe myśląc o niepełnosprawnych, którzy promują zdrowy, aktywny, bezpieczny styl życia, którzy w ten sposób tworzą otwarte i nowoczesne społeczeństwo europejskie.

FSB 2011

Dziękujemy wszystkim naszym Gościom, którzy odwiedzili stoisko UNIRUBBER podczas targów FSB 2011 w Kolonii.

BUDMA 2011

Dziękujemy wszystkim naszym gościom za odwiedziny na naszym stoisku. Mamy nadzieję, że spotkania podczas targów przyczynią się do jeszcze lepszej współpracy.

BUDMA 2010

W tym roku uczestniczyliśmy w targach Budma 2010. Nasze stoisko odwiedziło wielu naszych klientów za co serdecznie dziękujemy. Mieliśmy również okazję zapoznać się z nowymi potencjalnymi klientami, których zapraszamy do współpracy z nasza firmą. Mamy nadzieję, że spotkania na naszym stoisku umocnią dotychczasowe kontakty jak i przyczynią się do owocnej współpracy w nadchodzącym sezonie.

FSB Kolonia 2009

Dziękujemy wszystkim naszym Gościom, którzy odwiedzili stoisko UNIRUBBER podczas targów FSB w Kolonii. Mamy nadzieję, że nawiązane kontakty zaowocują w niedalekiej przyszłości.

Napisali o nas

Nowe oblicze firmy
Z Izabelą Owczarek-Rymarowicz, Prezes Zarządu Unirubber Sp. z o.o., rozmawia Justyna Sobiecka.

Lato Fair Play 2009 - wypowiedzi
Henryk Kroczyński, Commercial Director Unirubber Sp.z o.o. - W każdej dziedzinie życia warto i należy stosować markowe produkty.

Rynek Nowości
Wsyp do sztucznej trawy.

UNIRUBBER członkiem Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej

Miło nam poinformować, że od kwietnia 2009 roku UNIRUBBER jest członkiem prestiżowego grona firm związanych z branżą sportową oraz sympatyków sportu i rekreacji. Celem Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej, bo to o nim mowa, jest działalność na rzecz rozwoju infrastruktury sportowej w Polsce oraz kształtowanie dogodnego dla inwestorów i producentów z tej branży klimatu politycznego i społecznego. Jesteśmy dumni z możliwości uczestniczenia w tych działaniach.

Mamy w Zielonce "swoje" boisko

W dniu 2 czerwca 2009, jak raz z okazji Dnia Dziecka, zostalo oddane w Zielonce wielofunkcyjne boisko sportowe. Jesteśmy szczególnie dumni z tej inwestycji, ponieważ zostaly do niej zastosowane granulaty Unirubber EPDM i SBR. Mamy więc w naszej miejscowości "swoje" boisko. Nie obylo się bez uroczystego przecięcia wstęgi przez Pana Burmistrza a także bez okolicznościowego tortu. Oczywiście w ksztalcie boiska.